close

Levitra+Dapoksetynę

Levitra+Dapoksetynę

opis

Nie jesteś zadowolony ze starych sposobów na zwiększenie potencji? Skonsultuj się z lekarzem i spróbuj Levitrę Dapoxetine. Jest to nowoczesny lek indyjskiej firmy, łączący w sobie zalety dwóch leków w celu pomocy w problemach z potencją, które pojawiły się z różnych przyczyn. Wysoka skuteczność leku jest osiągana dzięki obecności w jego składzie dwóch leków mających na celu leczenie problemów z erekcją.

Składniki aktywne są zrównoważone - 20 mg Levitry i 60 mg Dapoksetyny, one dają pożądany efekt i nie wpływają niekorzystnie na organizm osoby przyjmującej lek. Również aktywne składniki leku spełniają swoją funkcję razem, zapewniając potężną, przedłużoną erekcję i wydłużają czas trwania stosunku seksualnego.

Aby Levitra Dapoxetine działała, należy ją przyjąć co najmniej pół godziny przed stosunkiem płciowym. Szczyt aktywności seksualnej wynosi 3 godziny po stosowaniu leku. Efekt trwa długo - przez 10-12 godzin. Ciało potrzebuje 24 godziny, aby usunąć z moczem pozostałe substancje czynne z krwi.

Ponieważ lek jest potężny, istnieje ograniczenie dawkowania, co wynosi nie więcej niż 1 tabletkę dziennie. Przed stosunkiem płciowym należy wziąć połowę lub całą tabletkę, popić ją czystą wodą, poczekać, aż lek zacznie działać. To, że lek działa, można zrozumieć według objaw fizjologicznych: oddychanie robi się częstsze, penis zwiększa się i staje bardziej wrażliwy.

Levitra zapewnia zwiększone krążenie krwi, stały dopływ krwi do penisa, co zapewnia stabilną i silną erekcję. Dapoksetyna zmniejsza wrażliwość zakończeń nerwowych prącia. W rezultacie ciało nie tak gwałtownie reaguje w procesie stosunku płciowego. To pozwala na kilkakrotnie zwiększyć czas trwania stosunku płciowego, eliminując problem przedwczesnego wytrysku  nasienia. To pozwala na polepszenie życia seksualnego i zwiększenie jakości orgazmów.

Pomimo tego, że lek można zużywać z napojami alkoholowymi i jedzeniem, konieczne jest ograniczenie spożycia alkoholu i tłustych potraw w dniu stosowania leku. Tabletki należy stosować kilka godzin po użyciu alkoholu i jedzenia. Określony czas stosowania Levitry Dapoxetine zależy od aktywności seksualnej konkretnego pacjenta i jest ustalany indywidualnie. Najważniejszym jest przestrzeganie dawkowania preparatu i podawania leku.

Wskazania do stosowania leku: trwałe problemy z potencją, związane ze starzeniem, lub problemami psychologicznymi.

Przeciwwskazania: Należy pamiętać, że lek może powodować działania niepożądane, takie jak nieżyt nosa, ból i zawroty głowy, nudności, biegunk. Lek nie stosuje się przy:

  • nadwrażliwości na składniki leku;
  • alergie na składniki leku;
  • cukrzycу i chorobach układu sercowo-naczyniowego;
  • wieku poniżej 18 lat;
  • jednoczesnym lub niedawnym stosowaniu antybiotyków lub leków znieczulających;

Ostrożnie lek musi być stosowany przez mężczyzn w wieku 65 lat i więcej. Uważaj na datę ważności leku, tabletki są ważne przez okres 2 lata od daty wydania.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze, ale jednocześnie uzyskać lek o wysokiej jakości? Zamów żądany lek na potencję w dowolnej ilości w polskim sklepie internetowym. Jest możliwa dostawa kurierska do domu lub punktu wydania.