Levitra 20mg

z 20.05 zł Za sztukę
Bayer Levitra 20mg

Bayer

Levitra 20 mg to wyjątkowy preparat nowej generacji, produkt leczniczy stworzony dla większych doznań seksualnych zalecany dla mężczyzn borykających się z problemem zaburzeń erekcji.
Lek szybko wchłania się z przewodu żołądkowo-jelitowego i już po kilku minutach demonstruje efekt.


Jak działa substancja czynna Vardenafil


U podstaw tego związku leży czynny składnik – wardenafil. Około 25 minut po zażyciu tabletki zwiększa się działanie endogennego NO w komórkach jamistych prącia w wyniku zwiększonej odpowiedzi
na stymulację seksualną ciała. Wardenafil pozostaje
w organizmie przez 8-12 godzin. Lek jest metabolizowany w wątrobie. Po spożyciu wardenafil w postaci związków chemicznych jest wydalany głównie przez jelita i 5% przez nerki.

Jak zażywać lek

Levitra 20 Mg jest dostępny w tabletkach o gładkiej powłoce. Leki przyjmowane są doustnie, przed posiłkiem, w jego trakcie lub po posiłku. Należy pamiętać, że żywność zawierająca większą ilość tłuszczu (ponad 30%) może spowolnić wchłanianie leku. Najpierw zaleca się przyjmowanie 10 mg leku Levitra (pół tabletki) na 30-50 minut przed stosunkiem płciowym. Nie zaleca się przyjmowania leku Levitra wcześniej niż na 5 godzin przed kontaktem seksualnym. W przyszłości, pod warunkiem, że lek jest dobrze tolerowany, dawkę można zwiększyć do 20 Mg lub zredukować do 5 Mg. Maksymalna dopuszczalna dzienna dawka produktu Levitra wynosi 20 mg. Lek Levitra nie ma specjalnego schematu leczenia u pacjentów z niewystarczającą czynnością wątroby lub niewielkimi zaburzeniami czynności nerek.

Proszę o uwagę. Istnieją przeciwwskazania:


Lekarstwa nie powinny przyjmować kobiety, dzieci i młodzież. Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek, zwłaszcza przez mężczyzn w wieku emerytalnym, lepiej jest sprawdzić u specjalisty stan układu sercowo-naczyniowego. Wynika to ze zdolności substancji czynnej do nieznacznego obniżenia ciśnienia. Nie wolno stosować leku Levitra podczas leczenia azotanami lub donatorami tlenku azotu,
a także jednocześnie z innymi produktami, które poprawiają erekcję. W przypadku przyjmowania wybranej dawki leku Levitra należy leczyć inne choroby alfa-blokerami, zaczynając od możliwie najniższej dawki. Nie zaleca się stosowania wardenafilu przy jednoczesnym leczeniu wrzodów żołądka, zaburzeń krzepnięcia krwi, u mężczyzn z wrodzonymi skrzywieniami lub wydłużonymi przerwami Q3.

About

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.