close

Levitra 20mg

Bayer

Levitra 20mg

z 19.48 zł Za sztukę

Substancja czynna Wardenafil 20mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Lek działa ok 10 godzin.

Levitra 20mg

opis

Levitra 20 mg to wyjątkowy preparat nowej generacji, produkt leczniczy stworzony dla większych doznań seksualnych zalecany dla mężczyzn borykających się z problemem zaburzeń erekcji.
Lek szybko wchłania się z przewodu żołądkowo-jelitowego i już po kilku minutach demonstruje efekt.


Jak działa substancja czynna Vardenafil


U podstaw tego związku leży czynny składnik – wardenafil. Około 25 minut po zażyciu tabletki zwiększa się działanie endogennego NO w komórkach jamistych prącia w wyniku zwiększonej odpowiedzi
na stymulację seksualną ciała. Wardenafil pozostaje
w organizmie przez 8-12 godzin. Lek jest metabolizowany w wątrobie. Po spożyciu wardenafil w postaci związków chemicznych jest wydalany głównie przez jelita i 5% przez nerki.

Jak zażywać lek

Levitra 20 Mg jest dostępny w tabletkach o gładkiej powłoce. Leki przyjmowane są doustnie, przed posiłkiem, w jego trakcie lub po posiłku. Należy pamiętać, że żywność zawierająca większą ilość tłuszczu (ponad 30%) może spowolnić wchłanianie leku. Najpierw zaleca się przyjmowanie 10 mg leku Levitra (pół tabletki) na 30-50 minut przed stosunkiem płciowym. Nie zaleca się przyjmowania leku Levitra wcześniej niż na 5 godzin przed kontaktem seksualnym. W przyszłości, pod warunkiem, że lek jest dobrze tolerowany, dawkę można zwiększyć do 20 Mg lub zredukować do 5 Mg. Maksymalna dopuszczalna dzienna dawka produktu Levitra wynosi 20 mg. Lek Levitra nie ma specjalnego schematu leczenia u pacjentów z niewystarczającą czynnością wątroby lub niewielkimi zaburzeniami czynności nerek.

Proszę o uwagę. Istnieją przeciwwskazania:


Lekarstwa nie powinny przyjmować kobiety, dzieci i młodzież. Przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek, zwłaszcza przez mężczyzn w wieku emerytalnym, lepiej jest sprawdzić u specjalisty stan układu sercowo-naczyniowego. Wynika to ze zdolności substancji czynnej do nieznacznego obniżenia ciśnienia. Nie wolno stosować leku Levitra podczas leczenia azotanami lub donatorami tlenku azotu,
a także jednocześnie z innymi produktami, które poprawiają erekcję. W przypadku przyjmowania wybranej dawki leku Levitra należy leczyć inne choroby alfa-blokerami, zaczynając od możliwie najniższej dawki. Nie zaleca się stosowania wardenafilu przy jednoczesnym leczeniu wrzodów żołądka, zaburzeń krzepnięcia krwi, u mężczyzn z wrodzonymi skrzywieniami lub wydłużonymi przerwami Q3.