Dapoksetynę 60mg

z 10.03 zł Za sztukę
Sunrise Remedies Poxet 60mg

Sunrise Remedies

Opis

Dapoxetine 60 Mg to unikalny lek opracowany przez amerykańską korporację farmaceutyczną. Oparty jest  na związku chemicznym Dapoksetyna, który ma kompleksowy wpływ na organizm człowieka,
a mianowicie poprawia nastrój, powoduje nagły wzrost energii, łagodzi przedwczesny wytrysk.
Dapoksetyna w dawce 60 mg usuwa zmęczenie i czterokrotnie wydłuża czas intymnej relacji niezależnie od nasilenia zaburzeń erekcji. Blokując pojedyncze neurotransmitery serotoniny, preparat  spowalnia transport hormonu do ludzkiego mózgu, zwiększając tym  samym czas trwania stosunku. Po zażyciu jednej tabletki dapoksetyna utrzymuje się w organizmie przez 15 godzin.

Zastosowanie dapoksetyny

Dapoxetine 60 Mg to gładka tabletka o odpowiedniej formie, zapakowana w blister. Lek zalecany jest przedstawicielom płci męskiej, którzy cierpią z powodu naruszenia funkcji seksualnych
lub przedwczesnego wytrysku. Ci, którzy chcą zwiększyć czas trwania stosunku, nie cierpiący z powodu jakichkolwiek chorób, zwykle zażywają niższe dawki. W takim przypadku zaleca się podzielenie jednej tabletki na pół. Lek należy przyjmować na godzinę przed intymnością, połknąć i popić odpowiednią ilością wody. Należy podkreślić, że spożycie dapoxetemu podczas posiłku nieznacznie zmniejsza aktywność składnika aktywnego. Lek sprzedawany jest bez recepty.

Uwaga, istnieją przeciwwskazania do stosowania wskazanego leku:

  • płeć żeńska
  • wiek do 18 lat
  • obecność niewydolności wątroby lub nerek
  • Choroba Parkinsona
  • epilepsja
  • choroby sercowo-naczyniowe

Nie zaleca się przyjmowania dapoksetyny podczas spożywania  napojów alkoholowych. Lek jest przeciwwskazany osobom, które są leczone lekami przeciwdepresyjnymi, lekami o wysokiej zawartości azotanów, środkami na schizofrenię oraz osobom cierpiącym na migrenę i zaburzenia dwubiegunowe.
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych, takich jak zawroty głowy, ból głowy, wymioty
lub biegunka wskutek niewłaściwego dawkowania trwających ponad dwie godziny, należy skonsultować się z lekarzem.

About

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.