close

Dapoksetynę 30mg

Dapoksetynę 30mg

opis

Dapoksetyna – unikalny suplement, który ma pomóc mężczyznom cierpiącym na przedwczesny wytrysk. Jest produkowany przez Sunrise Remedies Ltd. i jest sprzedawany praktycznie na całym świecie. Ponieważ Dapoxetine został pierwotnie opracowany jako lek przeciwdepresyjny, oprócz problemów
z przedwczesnym wytryskiem, może pomóc w walce ze stresem, zmniejszyć zmęczenie i poprawić samopoczucie.

Dapoksetyna jest dostępna w dawkach trzydziestu, sześćdziesięciu i dziewięćdziesięciu miligramów. Optymalna dawka wynosi trzydzieści miligramów. Taka ilość nie wymaga nadzoru lekarza przy przyjęciu
i będzie równie skuteczna zarówno dla tych, którzy używają tego suplementu po raz pierwszy,
jak i dla tych, którzy mają wysokie dawki. Niemniej jednak należy podkreślić, iż  mogą one powodować działania niepożądane. W tej dawce zasada działania depoksyny jest skierowana na hamowanie serotoniny, substancji, która po przyjęciu do mózgu wspomaga początek przedwczesnego wytrysku. Depoksyna opóźnia nadawanie sygnału do mózgu wydłużając tym samym czas stosunku.

Depoksyna jest dostępna w postaci tabletek, które po spożyciu są należy popić wodą. Dla maksymalnej skuteczności lek nie jest zalecany po posiłkach. Najlepiej jest wziąć lekarstwo na godzinę przed zbliżeniem intymnym. Depoksyna będzie działać około trzech do pięciu godzin.

Kategorycznie nie zaleca się przyjmowania leku z alkoholem. Dodatkowo, istnieją inne przeciwwskazania, takie jak choroby serca, niewydolność nerek, migreny, inne przyjmowane leki. Pełna lista przeciwwskazań znajduje się w instrukcji dawkowania, należy ją dokładnie przeczytać przed użyciem wskazanego leku.

Depoksyna w dawce trzydziestu miligramów rzadko powoduje działania niepożądane. Niemniej jednak w wyjątkowych przypadkach mogą pojawić się nudności, biegunka, ból głowy i wiele innych objawów. Najczęściej mijają one w ciągu kilku godzin. w przypadku wystąpienia działań niepożądanych, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.